Kas mes esame

Mes esame Kalvis Nykštukas. Mūsų tinklalapio adresas yra: https://kujis.lt

Gaminame įvairius kalviškus rankų darbo gaminius iš plieno. Skulptūras, šviestuvus ar kitus gaminius pagal individualų užsakymą.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kontaktų formos

Kai Jūs užpildote kontaktinę formą, Jūsų el.paštas ir žinutė yra saugomi mūsų el. pašto dėžutėje bei reikalui esant panaudojami su jumis susisiekti.

Slapukai (cookies)

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Saugome slapukus susijusius su šios privatumo politikos sutikimu naršant tinklalapyje.

Taip

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

Tinklalapis https://kujis.lt/

El.paštas info@kujis.lt

Tel. numeris +37068705557

Papildoma informacija

Facebook paskyra Kalvis Nykštukas

Instagram paskyra Kalvis Nykštukas

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Asmeniniai duomenys yra saugomi duomenų bazėse. Slaptažodžiai yra užšifruoti.

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Naudojame saugų SSL sertifikatą bet kokioms operacijoms atlikti. Tinklalapyje taip pat įdiegtos apsaugos nuo atakų bei kitų pažeidimų.

Privatumo politika atnaujinta 2022-02-12. Reikalui esant gali būti koreguojama.